React Developer

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej). Wg rankingu Clutcha z 2021 jesteśmy jedną ze 100 najlepszych firm technologicznych  na świecie. Jak do tego dotarliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.

Kilka słów o projekcie

Ze względu na rozwój współpracy z naszym stałym i zaufanym klientem, z którym działamy już od ponad 2 lat, zdecydowaliśmy się rozbudować zespół Front-end Developerów/React Developerów.

Nasz klient to francusko - brytyjska firma, która tworzy platformę do rozwoju produktów konsumenckich i pozwala łączyć lokalnych producentów ze światowymi detalistami (wśród klientów są m.in. Carrefour i Auchan). Aplikacje w jej ramach umożliwiają współpracę przez cały cykl życia produktu i umożliwiają efektywną komunikację i przejrzystość danych dla 20000 firm z 110 krajów. 

Na czym będzie polegać Twoja rola?

Dołączysz do świetnie zorganizowanego SCRUMowego zespołu złożonego z osób z różnych zakątków świata, gdzie wszyscy grają do jednej bramki. Będziesz tworzyć front dla aplikacji w ramach stale rosnącej platformy łączącej światowych detalistów z lokalnymi producentami. Przed Tobą rozwój featurów aplikacji oraz dbanie o migrację na nowy design systemu oraz stała praca z API systemu. Skomplikowany model biznesowy dostarcza wiele okazji do nauki i współpracy z Cloud Teamem i Back-end Teamem. 

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

 • masz minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w pisaniu Front-endu aplikacji w JavaScript / TypeScript
 • Twój tech i tool stack to: React, Redux
 • Bonusowe punkty przyznajemy za wcześniejsze doświadczenie w pracy ze skomplikowanym modelem API, ale dobra współpraca z zespołem back-endowym ułatwi sprawę
 • dobrze się czujesz się w kontakcie z klientem i dążysz do zrozumienia modelu biznesowego 
 • cechuje Cię rzetelność, dokładność i samodzielność - zdecydowanie stawiamy na profesjonalne podejście do siebie i do swojej pracy
 • chętnie dzielisz się wiedzą z innymi i lubisz dawać dobry przykład innym
 • jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (minimum B2), bo będziesz pracować w międzynarodowym zespole :)

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:

 • wynagrodzenia w przedziale 90 - 140 zł netto/h na B2B
 • pracy na full-time w oparciu o kontrakt B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)
 • elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, Ty decydujesz, o której zaczynasz i kończysz
 • opcji pracy zdalnej nawet w 100%
 • możliwości korzystania z coworkingu w Loftmill w Krakowie (z dostępem do prosecco z kranu i stołu do bilarda ;)) i innych miastach w Polsce
 • pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) oraz karty Multisport
 • otwartości i przestrzeni do wyrażania własnego zdania - Twoje rekomendacje i pomysły będą realnie brane pod uwagę w dalszych działaniach firmy
 • imprez integracyjnych - mamy za sobą grille, grę w jengę w 30 osób (tak - to możliwe!), a w planach warsztaty kulinarne, wypady w góry i żaglówki
 • pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - otwarci, chętni do pomocy ludzie, którzy naprawdę angażują się w to, co robią, a relacje budują w oparciu o wzajemny szacunek i memiczne poczucie humoru :)

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych są wszystkie spółki należące do Ready4S tj.:

 • Mosoftik Sp. z o. o. Sp. k.,  ul. Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków,
 • Pramtent Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

zwane dalej Ready4S.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółki Ready4S w celach rekrutacyjnych na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji i przez 18 miesięcy od daty wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Następnie zostaną bezpowrotnie usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 36 miesięcy od daty wyrażenia zgody. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

ID: 47 job_post.published_on: 23/08/2022
announcement.apply