Architect IT

Cześć! Jesteśmy Ready4S - krakowski software house (rocznik 2012), który ma na swoim koncie ponad 200 projektów (nasze portfolio) dla klientów z ponad 35 krajów (głównie z USA, UK i Europy Zachodniej). Wg rankingu Clutcha z 2021 jesteśmy jedną ze 100 najlepszych firm technologicznych  na świecie. Jak do tego dotarliśmy? Przeszliśmy długą drogę, zaczynając od tworzenia aplikacji mobilnych dla start-up’ów (WOW! STUFF, TravelByArt - apka wyróżniona przez NYT!), po rozwój i stawianie od zera rozbudowanych systemów, z których korzystają miliony użytkowników. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i wiemy już dokąd zmierzamy - naszą misją jest pomoc klientom w rozwoju ich produktów. Od ponad roku koncentrujemy się na współpracy z klientami typu SMB i Enterprise (m.in. Coca-Cola, Roche, Credit Agricole).

To, co pozostało niezmienne, to przyjazna, nieformalna atmosfera i ludzie, na których zawsze można liczyć. Tworzymy zespół 50+ specjalistów, na których składają się między innymi programiści (PHP, Java, Angular, React, Android i iOS), Testerzy, DevOpsi, Product Designerzy i Project Managerowie.

Jak pracujemy? Nie ograniczamy się do jednej branży (FinTech, Healthcare czy logistyka nie mają przed nami tajemnic) i jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami (IoT, hybrid solutions, augmented reality). Produkty, nad którymi pracujemy, w 90% wymagają wprowadzania i rozwijania nowych funkcjonalności. Pozostały czas (ok. 10%) przeznaczamy głównie na stand-up’y i spotkania wewnętrzne. Sprawdź czy jesteśmy miejscem dla Ciebie i co Cię u nas czeka :-)

Na czym będzie polegać Twoja rola?

Jako Architect IT będziesz koncentrować się na wsparciu działu sprzedaży w zdobywaniu nowych projektów korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia technicznego.  W praktyce będziesz odpowiadać za:

 • udział w wybranych rozmowach i/lub spotkaniach z klientami
 • analizę biznesową projektów 
 • przeprowadzanie warsztatów z klientami
 • rozpoznawanie potrzeb klientów i przekładanie ich na rozwiązania techniczne
 • tworzenie estymacji projektów 
 • rekomendowanie odpowiednich technologii/ rozwiązań technicznych w projektach oraz składu zespołu projektowego na development
 • współpracę pomiędzy działem produkcji i działem sprzedaży

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

 • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne
 • możesz pochwalić się minimum 5-letnim doświadczeniem w IT, w tym min. 2-3 latami na stanowisku Architekta 
 • posiadasz zaawansowaną wiedzę i umiejętności z przynajmniej jednej z wymienionych technologii: Java, .Net, AWS, Azure 
 • możesz pochwalić się realnym doświadczeniem we wsparciu działu sprzedaży - tworzenie wycen projektów, uczestnictwo w spotkaniach z klientem na etapie przedprodukcyjnym i  proponowanie rozwiązań technologicznych to dla Ciebie bułka z masłem  
 • masz w sobie żyłkę sprzedawcy - potrafisz tak zaprezentować firmę, jej usługi/ produkty i technologie, aby odpowiedzieć na potrzeby klienta i uspokoić jego ewentualne obawy 
 • masz doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym (typu SMB i Enterprise) - nie straszne Ci rozmowy z CTO innej firmy o rozbudowanych systemach i nowych technologiach - nawet o tych, z którymi nie pracowałeś ;-)
 • jesteś osobą komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem angielskim (zarówno w mowie jak i piśmie) - będziesz uczestniczyć w rozmowach i warsztatach z naszymi zagranicznymi Klientami

Mile widziane:

 • doświadczenie w obszarze DevOps lub security
 • szkolenia/kursy i certyfikaty z obszaru analizy korporacyjnej, biznesowej lub zarządzania projektami

Dołączając do nas, możesz spodziewać się:

 • wynagrodzenia w przedziale 140 - 210 zł netto/h na B2B (podstawa + zmienny składnik wynagrodzenia) 
 • praca full-time w oparciu o umowę B2B (+ płatna przerwa w realizacji przedmiotu umowy w ilości, jaką wspólnie uzgodnimy)
 • pakietu prywatnej opieki medycznej (Compensa) - w wersji podstawowej w pełni finansowanego przez firmę
 • karty Multisport (współfinansowanej przez firmę)
 • elastycznego czasu pracy - siłownia przed pracą, kino o 17:00? Dla nas żaden problem, sam decydujesz, o której zaczynasz i kończysz 
 • opcji pracy zdalnej nawet w 100% - aktualnie wszyscy tak pracujemy, a po otwarciu biura zdecydujesz czy i w jakim wymiarze będziesz nas odwiedzać ;-)   
 • otwartości i przestrzeni do wyrażania własnego zdania i wdrażania pomysłów - zarówno w zespole jak i w Zarządzie. Na co dzień będziesz mieć kontakt z COO i CEO, więc jeśli masz wystarczająco dobre argumenty i konkretny plan, za którego wdrożenie weźmiesz odpowiedzialność - działaj śmiało
 • imprez integracyjnych (mamy za sobą już kilka seansów planszówek, grille i gokarty) oraz spontanicznych atrakcji typu pizza day, torty i ciacha-niespodzianki
 • pozytywnej atmosfery, którą tworzy nasz super zespół - mili i otwarci na innych ludzie, chętni do pomocy, zaangażowani w to, co robią, budujący relacje w oparciu o wzajemny szacunek i poczucie humoru :-)

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych są wszystkie spółki należące do Ready4S tj.:

Mosoftik Sp. z o. o. Sp. k.,  ul. Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków, 

Pramtent Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Zamknięta 10/1.5, 30-554 Kraków

zwane dalej Ready4S.

 

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółki Ready4S w celach rekrutacyjnych na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

 

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji i przez 18 miesięcy od daty wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Następnie zostaną bezpowrotnie usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 36 miesięcy od daty wyrażenia zgody. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.

 

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

 

ID: 49 job_post.published_on: 24/08/2022
announcement.apply